www.sdhreporyje.info
Po loňské zdařilé zkušenosti jsme se rozhodli znovu uspořádat letní tábor nejen pro naše dětičky. Po začátku táboru budou den po dni tyto stránky aktualizovány, abyste i vy doma, měli možnost sledovat, jak se máme a co právě děláme :)

Račí Hrad 11.8.-24.8.2013

K1024_Tábor 2013 úterý 12.8 133.JPG

Napište nám

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6799"
Ahoj Adélko, tak zítra už přijedete :-). Moc se na tebe těšíme, já, Vašík a Růženka taky, nemá s kým blbnout. Posílám moc pusinek, mamča.
Ahoj kluci,už se vám to krátí,v sobotu pro vás s mamkou a Jaru přijedeme.Příští týden bychom se mohli jet podívat do ZOO do Liberce.Už se na vás moc těšíme táta, máma a Jaru.
Z Veřovic z pod Javorníka zdraví Alex, Natálku, Simona a velkou Lenku babí Dáša, děda Honza, kmotřenka, Iva, Marcela, Luděk a Beník se štěkotem připojuje.
Ahoj Ládíku, tak už jen dvakrát se vyspíš a budeš doma, už se na tebe moc těšíme doufám že ti přišli balíčky odnás a od babičky s dědou. To velké překvapení ,tady na tebe čeká vlastně jsou dvě to budeš koukat. Tak se měj moc hezky užívej si poslední dny a v sobotu jsem tam pro tebe pá pusu máma a táta.
MilýJiříčku a Anetko. Už se moc těšíme,až k nám zase přijedete a budete nám vyprávět zážitky z báječného tábora.Posíláme pusu a mnoho pozdravů.Babička a děda z Podmok.
ahoj Esterko. přišel nám od tebe pohled. moc děkujem. koukáme každý den na fotky a jistě se máte krásně. moc se na tebe těšíme. hned jak přijedeš jedeme na společný výlet na Moravu. posílám pusu a pozdrav od Tobika, táty a Johanky
Ahoj Adélko, konečně mi od tebe včera přišel dopis, děkuju :-). Já už dneska nic posílat nebudu, nevím jestli by ti to přišlo. Moc se na tebe těším! Všechny zdravíme a tobě posílám pusu. Ahoj mamča.
COP zdravi Lucku ;-) Vidime, ze to tam mas pestre!Prijd v pondeli v te smouli masce :-D pa PS:tady pohoda klid...skoro dovolena...
Zdravíme Patrika a Danulu- už se na vás moc těšíme. Pro všechny dospělé na táboře: vydržte to ještě těch pár dní.
Ahoj Ondro a Lukáši, podle zpráv z tábora máte stále bohatý a veselý program. Na zbytek týdne máte mít sluníčko, tak si to užijte. Už se na vás těšíme a v sobotu si pro vás přijedeme. Vás a ostatní táborníky zdraví Ořešáci
23.08.2013 21:38:39
luucka
Pokud chcete kohokoliv pozdravit nebo nám jen tak pro radost napsat, využijte panel Napište nám :)
Tuto akci podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.
logo%20barevne%20s%20textem.jpg
logo MŠMT.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one